شنبه , دسامبر 3 2022

ویدئو/ بازر بیتر زیبا و شگفت انگیز (پری پتی) در فینال لیگ برتر بسکتبال را ببینید

ویدئو/ بازر بیتر زیبا و شگفت انگیز (پری پتی) در فینال لیگ برتر بسکتبال را ببینید جزییات را در مجله نازی ببینید

فینال چهارم لیگ برتر بسکتبال در حالی در حساس ترین شرایط پیگیری می شد که سهم گرگانی ها از سه فینال قبلی دو پیروزی و سهم مهرام یک برد بود، مهرامی ها بازیکنان با تجربه ای مانند صمد و مهدی کامرانی قدر خدمت داشته و قصد داشتند پیروز شوند و کار را به دیدار پنجم بکشانند و در آستانه رسیدن به هدفشان هم بودند که در لحظات آخر بازی، حرکت شگفت انگیز پری پتی نتیجه را تغییر پیدا کرد.

ویدئو/ بازر بیتر زیبا و شگفت انگیز (پری پتی) در فینال لیگ برتر بسکتبال را ببینید
ویدئو/ بازر بیتر زیبا و شگفت انگیز (پری پتی) در فینال لیگ برتر بسکتبال را ببینید

ویدئو/ بازر بیتر زیبا و شگفت انگیز (پری پتی)

در کوارتر پایانی با اشتباه و خطای بازیکن شهرداری گرگان ،نتیجه یک امتیاز به سود مهرام تغییر پیدا کرد در ادامه گرگانی ها از اندک فرصت حمله خود استفاده نکردند و همه چیز می رفت به سود مهرام تمام شود.

پشهرداری گرگان با خطای فنی تیم حریف، دو پرتاب به مهرام داد تا همه چیز تمام شده تلقی شود. هر دو پرتاب به گل تبدیل شد و مهرام سه امتیاز پیش افتاد، اما در زمان کمتر از سه ثانیه روی تابلو، پری پتی از زمین خودی پرتاب بلندی موسوم به بازر بیتر انجام داد و در کمال ناباوری این توپ وارد سبد شد تا همه چیز مساوی شود. داوران بارها از طریق سیستم IRS صحنه را بازبینی و در نهایت اعلام کردند در لحظه جدا شدن توپ از دست بازیکن هنوز ساعت صفر نشده و گل صحیح است.

پس از این تساوی بازی به وقت اضافی کشیده شد و در آنجا شهرداری گرگان با روحیه ای بسیار بهتر موفق به کسب سومین پیروزی و عنوان قهرمانی شد.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *