پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

دانلود برنامه گوگل فلوم (Google Floom) برای اندروید و ایفون

دانلود گوگل فلوم (Google Floom) برای اندروید و ایفون را در این صفحه ببینید.

این ویژگی در واقع پکیجی از فناوری های جغرافیایی ایجاده شده توسط گوگل را با کمک گوگل ارث ارائه می کند. گوگل اولین بار در سال 2001 با ارائه گوگل ارث نخستین تجربه خود در زمینه سرویس های نقش و مسیریاب را در اختیار کاربران قرار داد و در ادامه در سال 2005 سرویس گوگل مپ پا به عرصه وجود گذاشت که در ادامه به یکی از موفق ترین و محبوب ترین سرویس های نقشه یابی و مسیریابی بدل شد.گوگل فلوم (Google Floom) چیست و چه کاربردی دارد ؟

دانلود گوگل فلوم (Google Floom) برای اندروید و ایفون

دانلود گوگل فلوم (Google Floom)

جهت استفاده از این قابلیت فلوم گوگل، نیاز به یک دستگاه اندرویدی با آخرین اپدیت گوگل کروم دارید. سپس وارد وب سایت floom.withgoogle.com شده و پس از انتخاب Explore، دستگاه خود را به سمت زمین قرار دهید، روی نماد گردباد ضربه بزنید و یک نگاه اجمالی از آنچه در صورت ظهور در آن سوی کره زمین مواجه خواهید شد ، به شما پیشنهاد می شود.

ابزار فلوم از فناوری واقعیت افزوده استفاده می کند و تونلی مجازی را به سمتی دیگر از کره زمین در مرورگر اینترنت کروم باز می کند. کار با این ابزار بسیار ساده است و فقط باید تلفن همراه خود را به سمت کف زمین گرفته و سپس روی گزینه گردباد روی نمایشگر ضربه بزنید.

 

با این کار حفره ای به سمت دیگر جهان باز شده و تجربه سفر به آن سوی زمین را خواهید داشت. شما می توانید مکانی که در حفره نمایش داده می شود را باز کرده و با کمک اپلیکیشن گوگل ارث روی نمایشگر تلفن همراه خود نگاهی با جزئیات بیشتر به محیط اطراف بیندازید. همچنین، شما می توانید نحوه تعامل تونل با کره زمین را با تغییر زاویه تلفن همراه خود کنترل کنید.

برای متوجه شدن از اینکه با حفر تونل از کجا کره زمین سردرمی‌آورید، تنها کافی است که دوربین را در یک جا متمرکز کنید، سپس گزینه‌ایی هم چون گردباد به شما در نمایشگر نشان داده می‌شود؛ در بالای گرد باد به شما گفته می‌شود که آیا در آن طرف کره زمین دریا وجود دارد یا خشکی؛ اگر به شما خشکی نشان داده شود، بالافاصله خواهید فهمید که در آن طرف دنیا چه شهری و چه کشوری قرار دارد. برای دیدن تصاویر و نقشه آن منطقه می‌توانید، بر روی گزینه نمایشی کلیک کنید، سپس گوگل شما را به سرویس گوگل ارث هدایت می‌کند.

« با فلوم بدون حفر زمین، جهان پیرامون خود را کاوش کنید؛ از آن طرف دنیا با خبر شوید و تجربیات خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.»

 

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

یک نظر

  1. سلام داداش میرم داخل سایت میگه باید دوریب فلوم را در تنضیمات روشن کنی و باید چکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *