پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

بیوگرافی بابک خرمدین کارگردان سینما و پدر و مادرش + اینستاگرام و عکس

بیوگرافی بابک خرمدین کارگردان و همسرش + اینستاگرام و عکس پدر و مادرش و خانواده و سوابق هنری او را در این صفحه بخوانید.

در روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه 1400 خبر قتل بابک خرمدین کارگردان سرشناس کشورمان در فضای مجازی همانند بمب خبری باعث شوکه شدن بسیاری از اهالی هنر و کاربران شد! اما خبر از آنجا عجیب تر میشود که جسد او تکه تکه شده و گفته میشود که پدر و مادرش قاتلان او هستند

در این صفحه به بیوگرافی و معرفی آثار این هنرمند خواهیم پرداخت.

بیوگرافی بابک خرمدین کارگردان سینما و پدر و مادرش + اینستاگرام و عکس

بیوگرافی بابک خرمدین کارگردان

بابک خرمدین سال ۱۳۵۳ در تهران متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد سینما از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و فارغ التحصیل ۱۳۸۸ است، این کارگردان سال ۱۳۷۹ در دوره فیلم سازی یک ساله انجمن سینمای جوانان دفتر تهران شرکت کرد.

بابک خرم‌دین در سال ۸۹ به‌عنوان دانشجو راهی لندن می‌شود و در آن‌جا با مساله مهاجرت و غربت درگیری پیدا می‌کند. وی فیلم «سوگنامه ای برای یاشار» را تا حد زیادی با الهام گرفتن از آن دوره زندگی خود ساخته است؛ این فیلم روایت زندگی روزمره یاشار مهاجر ایرانی ترک تبار در لندن است که با ویزای دانشجویی وارد لندن شده است. همزمان با اتمام کالج، دچار مشکل مالی و دلتنگی برای خانواده‌اش و ایران می‌شود و بین ماندن و برگشتن مردد است.

فیلم «سوگنامه‌ای برای یاشار» یک اثر مستند داستانی به شمار می‌رود که در گروه هنر و تجربه اکران شد.

بیوگرافی بابک خرمدین کارگردان و پدر و مادرش + اینستاگرام و عکس
بیوگرافی بابک خرمدین کارگردان و پدر و مادرش + اینستاگرام و عکس

جزئیات کشف جسد کارگردان سینما

جسد مثله شده یک مرد جوان صبح ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ در یک سطل زباله در خیابان نفیسی، محله اکباتان کشف شد، این پیکر بعد از مرگ قطعه قطعه شده است.

مأموران کلانتری ۱۳۵، تشخیص هویت و تجسس با حضور در محل کشف جسد و تشکیل پرونده به بررسی ابعاد این قتل پرداختند.

اعترافات پدر بابک خرمدین

اکبر 81 ساله، مرد لاغر اندام و قد بلند با چهره اي آرام و خونسرد وارد شعبه پنجم دادسراي امور جنايي تهران شد و در همان ابتداي اعترافاتش براي قتلي که انجام داده بود از خدا شکرگزاري کرد.

پدر بابک خرمدين در اعترافاتش گفت: پسرم از بچگي ما را اذيت مي کرد و با هر بدبختي که بود او را بزرگ کردم، هميشه از مدرسه اخراج مي شد و يک روز آرام نداشتيم اما با کار و تلاش توانستم او را راهي دانشگاه کنم و پسرم فوق ليسانس گرفت و يکي از فيلم هايش نيز در جشنواره جايزه گرفت و پسرم در دانشگاه تدريس مي کرد.

وي افزود: بابک در دانشگاه کرج استاد فيلم سازي و کارگرداني بود اما از زمانيکه کرونا آمد کلاس هاي دانشگاه به صورت آنلاين بود و بابک هفته اي 3 روز به بهانه اينکه به شاگردانش درس خصوصي بدهد آنها را به خانه مي آورد و جالب اين بود که بابک فقط دانشجويان دختر را به خانه مي آورد و نمي دانستيم که همه آنها دانشجوهايش بودند يا نه!

پدر بابک خرمدين ادامه داد: پسرم با دخترها به داخل اتاق مي رفت و از مادرش مي خواست براي خودش و ميهمانش غذا درست کند و مادرش از آنها پذيرايي مي کرد و اين در حالي بود که مي دانستيم پسرم با دختران در خانه رابطه جنسي برقرار مي کند.

مرد 81 ساله گفت: از رفتارهاي پسرم خسته شده بودم و او بعضي اوقات ما را کتک مي زد و مي خواست کارهايش را انجام دهيم و باور کنيد از وجود پسرم يک روز آرام نداشتم و جانمان به لبمان رسيده بود. حتي از پسرم خواستم براي خودش خانه اي تهيه کند و حاضر شدم خودروام را بفروشم و حتي سهم ارث او را بدهم که براي خودش خانه بگيرد و با ما زندگي نکند اما بابک مي گفت جنازه من از اين خانه بيرون مي رود و هيچ وقت نپذيرفت از خانه خارج شود.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *