پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

پدر دلیجانی خواستگار دخترش را کُشت!

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان گفت: راز فقدانی پسر جوان ۲۳ ساله، با دستگیری اعضای یک خانواده و اعترافشان به قتل پسر جوان، توسط پدر خانواده برملا شد.

سرهنگ ” مجتبی جمالی” فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان بیان داشت: در تاریخ چهارم اردیبهشت ماه سال جاری گزارشی از فقدانی یک پسر جوان ۲۳ ساله از سوی خانواده اش به پلیس شهرستان اعلام و پس از هماهنگی با دستگاه قضایی، تحقیقات لازم برای یافتن او آغاز شد.

اختلافات پسر جوان با خانواده ای که قصد ازدواج با دختر آنها را داشت

وی تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده و در تحقیقات به عمل آمده، اطلاعاتی از اختلافات این پسر جوان با خانواده ای که او قصد ازدواج با دختر آنها را داشته، به دست آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان اظهار داشت: در بررسی های تخصصی کارآگاهان پلیس شهرستان و همکاری کارآگاهان پلیس استان، مشخص شد که در روز فقدانی این فرد، خانواده دختر با او ملاقات داشته اند و همسایه ها نیز در آن روز متوجه درگیری مشکوک در پارکینگ منزلشان شده اند.

سرهنگ جمالی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس و به دست آمدن مدارک و دلایل لازم در نقش داشتن اعضای این خانواده در گم شدن این پسر جوان، با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی اعضای این خانواده دستگیر شدند و بازجویی های فنی کارآگاهان پلیس از آنان آغاز شد.

پدر قاتل جسد پسر جوان را در بیابان خاک کرد

وی افزود: در نهایت، اعضای این خانواده به قتل این پسر جوان به دلیل رفتار غیر از شئونات اخلاقی، توسط پدر خانواده اعتراف کردند و مشخص شد که مقتول با دعوت آنها، به محل زندگی شان مراجعه کرده و با برنامه ریزی انجام شده، پدر خانواده، او را در پارکینگ منزل به قتل رسانیده و جسد متوفی را در بیابان خاک کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: جسد متوفی از بیابان های اطراف شهرستان کشف شد و در این خصوص پرونده ای تشکیل و به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

منبع: رکنا

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *