بیوگرافی مرتضی حیدری و همسرش زهره کاظمی کیست + بیوگرافی و اینستاگرام

بیوگرافی مرتضی حیدری و همسرش زهره کاظمی کیست + بیوگرافی و اینستاگرام و سوابق دکتر زهره کاظمی را در این صفحه از مجله نازی ببینید.

بیوگرافی مرتضی حیدری

مرتضی حیدری، مجری و گوینده خبر در 27 خردادماه سال 47 در تهران متولد شد . او مجری ، مصاحبه گر و گوینده اخبار سیمای جمهوری اسلامی ایران است .

سه راه آذری تهران محله ی کودکی اوست . یک برادر و سه خواهر دارد . مرتضی حیدری در کودکی ، فرزند آرام خانواده بوده است.

بیوگرافی مرتضی حیدری و همسرش زهره کاظمی کیست + بیوگرافی و اینستاگرام

تحصیلات مرتضی حیدری

مرتضی حیدری دارای لیسانس رشته فیزیوتراپی و دکترای مدیریت در از دانشگاه بوردو فرانسه میباشد.

وی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی در رشته فیزیوتراپی از دانشگاه تهران و مقطع DBAA در رشته مدیریت است.طی سال‌های اخیر شایعات زیادی در خصوص اختلاس و پناهندگی مطرح شد که وی در مصاحبه‌ای تمام این شایعات را منکر شد.

مرتضی حیدری با آن مصاحبه‌های معروفش با رئیس‌جمهور و آن لبخندهای معروف‌ترش در مقابل پاسخ‌های احمدی‌نژاد، به طور بالقوه پتانسیل تبدیل شدن به تیتر اخبار را داشت، چه برسد به اینکه یکی از این مصاحبه‌ها بعد از ماجرای قهر ۱۱ روز رئیس دولت باشد و این بار برخلاف دفعات قبل، حتی اصولگرایان و دوستان سابق رئیس‌جمهور نیز از او انتظار پرسیدن سوالات چالشی داشته باشند.

او مجری جنجالی مناظره و گفتگو‌ها شناخته می‌شود و در مناظره‌های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز اجرای این برنامه را در شبکه یک سیما بر عهده داشت.

بیوگرافی مرتضی حیدری و همسرش زهره کاظمی کیست + بیوگرافی و اینستاگرام

ازدواج مرتضی حیدری

مرتضی حیدری تا سن ۴۵ سالگی مجرد بود
او پس از آشنایی با زهره کاظمی، فوق تخصص سرطان زنان و اهل سیستان و بلوچستان ، ازدواج کردند.

«زهره کاظمی» فوق تخصص سرطان زنان، اهل سیستان و بلوچستان است، که توسط خانم دکتر مظاهری با حیدری آشنایی میشود و این آشنایی به ازدواج ختم میشود

بعد از ۱۰ سال پرداخت حق عضویت، تعاونی مسکن صدا‌وسیما یک آپارتمان به ما داد که دوستان و همکاران رفتند ساکن شدند و من آن را اجاره دادم و با پول آن این ماشین را خریدم. چون دوست ندارم همه فکر کنند من وضع مالی‌ام خیلی خوب است.

بیوگرافی مرتضی حیدری و همسرش زهره کاظمی کیست + بیوگرافی و اینستاگرام
مصاحبه آخر حیدری با رئیس‌جمهور خیلی‌ها را علیه او شوراند. انتظار چالش با رئیس‌جمهور در فضایی که حتی روی تلویزیون هم به روی او باز شده بود و تقریباً همه‌روزه شاهد تکه‌پرانی‌های برخی بخش‌های خبری به دولت بودیم، از سوی منتقدان چندان بیراه نبود، اما به هر حال شاید حیدری نیز معذوریت‌هایی داشت که باید مورد توجه قرار می‌گرفت.
البته در این مدت شائبه‌ها و شایعه‌های متعدد دیگری نیز در ارتباط با حیدری در برخی رسانه‌ها مطرح شد و شاید یکی از عوامل مجاب شدن وی به گفت‌وگو هم همین مسئله بود، که «گاهی اوقات سکوت حمل بر صحت می‌شود».