آشنایی با فیلم عطرهای خالی+اسامی بازیگران – سایت تیتربرتربه گزارش تیتربرتر؛ نیوشا ضیغمی به «عطرهای خالی» پیوست.


معرفی فیلم سینمایی عطرهای خالی


معرفی فیلم سینمایی عطرهای خالی

معرفی فیلم سینمایی عطرهای خالی


 


نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون ایران به فیلم «عطرهای خالی» با کارگردانی بهاره رهنما پیوست.


اسامی بازیگران فیلم سینمایی عطرهای خالی


اسامی بازیگران فیلم سینمایی عطرهای خالی

اسامی بازیگران فیلم سینمایی عطرهای خالی


 


فیلمبرداری فیلم «عطرهای خالی» با درگذشت پدر بهاره رهنما کارگردان کار دچار وقفه شده بود و برای فیلمبرداری باقی صحنه ها دوباره در تهران و اطراف آن از سر گرفته شد.


از اتفاقات جدیدی که در اولین فیلم بلند بهاره رهنما رخ داد پیوستن نیوشا ضیغمی و نیما رییسی به پروژه است. تا به امروز نیوشا ضیغمی ،نیما رئیسی و بهاره رهتما در مقابل دوربین حسن اصلانی فیلمبردار عطر های خالی قرار گرفته اند .


شیما جبراییلی مجری طرح ،احمد اردلان صدابرداری و نیما حسن دوست تدوین فیلم را برعهده دارند. اسامی سایر دست اندرکاران این فیلم متعاقبا اعلام خواهند شد! بهاره رهنما که با مستند «صدام کن مامان» در جشنواره های بین المللی همچون ریورساید ، آمریکاری جنوبی و برزیل کاندیدای جوایز مختلفی در رده های مختلف و برنده برخی از این جوایز بود با ساخت فیلم عطرهای خالی بطور جدی در عرصه کارگردانی ورود پیدا کرد! بهاره رهنما با مشاوره “شادمهر راستین”نویسندگی عطرهای خالی کارگردانی این فیلم بلند را نیز به عهده دارد و تهیه کنندگی کار مجید بابایی است.


توضیحات بهاره رهنما کارگردان فیلم سینمایی عطرهای خالی


توضیحات بهاره رهنما کارگردان فیلم سینمایی عطرهای خالی

توضیحات بهاره رهنما کارگردان فیلم سینمایی عطرهای خالی


 


بهاره رهنما در صفحه اینستاگرام خود آورده است:


” اولین فیلم بلند “بهاره رهنما” در حال ساخت، فیلمنامه “عطرهای خالی” به نگارش بهاره رهنما در مرحله ساخت.


بهاره رهنما پس از توقف سریال خانگی “دختران صفویه”، فیلمنامه عطرهای خالی را با مشاوره “شادمهر راستین” به رشته نگارش درآورد تا این اثر به مرحله ساخت برسد.


 بهاره رهنما بازیگر نام آشنای سینما و تیاتر وتلویزیون ایران درباره اولین فیلم بلند خود اینطور گفت: پس از توقف پروژه دختران صفویه تقریبا برای همان شخصیت ها شروع به نوشتن  « عطرهای خالی » که یک فیلم بلند داستانی کردم و پس از پایان نوشتن این فیلم به مرحله پیش تولید رفت.


بهاره رهنما که با مستند “صدام کن مامان” در جشنواره‌های بین المللی همچون ریورساید، آمریکای جنوبی و برزیل جوایز مختلفی را در رده‌های مختلف از آن خود کرده بود، این روزها قصد دارد با ساخت فیلم عطرهای خالی که در زمینه انتخاب عوامل و بازیگران حرفه‌ای و مشهور است، اتفاق دیگری را در زمینه هنر رقم بزند.


بهاره رهنما نویسنده “عطرهای خالی” کارگردانی این فیلم بلند را نیز به عهده دارد و تهیه کنندگی کار با مجید بابایی است.


عطرهای خالی در نمک آبرود و تهران “توسط “حسن اصلانی “فیلمبرداری می‌شود. “


بیوگرافی بهاره رهنما کارگردان فیلم عطرهای خالی


بیوگرافی بهاره رهنما کارگردان فیلم عطرهای خالی

بیوگرافی بهاره رهنما کارگردان فیلم عطرهای خالی


 


بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲) بازیگر اهل ایران است.


خانواده بهاره رهنما


بهاره رهنما دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. همسر پیشین او پیمان قاسم‌خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. 


مطالب مرتبط:
ازدواج و طلاق های بهاره رهنما


پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.پیمان قاسم‌خانی (همسر سابق بهاره رهنما): «در این چند وقتی که بازی‌های او را در تئاتر دیده‌ام، تازه به استعدادش پی برده‌ام. قبل از آن، می‌دانستم او بازیگر خوبی است، اما معتقد بودم که در جاهایی دارد تکراری می‌شود ولی در چند کار اخیری که از او دیدم فهمیدم توانایی‌هایی داشته که دیده نشده و حتی خود من هم که نزدیکش هستم، ندیده بودم.»


پیمان قاسم‌خانی: «وقتی وارد کار فیلمنامه‌نویسی شدم روی این حرفه خیلی متعصب شدم و همیشه در مقابل پیشنهاد برخی افراد که می‌گفتند بازی کن، می‌گفتم من بازیگر نیستم، فیلمنامه‌نویس هستم. آقای داودنژاد بهاره را در فیلم دیگری دیده بود و قرار بود در فیلم عاشقانه بازی کند. من و بهاره رهنما آن زمان نامزد بودیم. آقای داودنژاد خیلی اصرار کرد که نقش مقابل بهاره را خودم بازی کنم اما من قبول نمی‌کردم تا اینکه پس از حدود دو هفته به من گفت این فیلم یک فیلم بسیار عاشقانه است و هر پسری جایت بازی کند کلی دیالوگ عاشقانه به نامزدت می‌گوید و همین حرفش باعث شد که بازی در فیلم «عاشقانه» را پذیرفتم و با پول آن هم عروسی گرفتیم.»


حواشی بهاره رهنما


بیوگرافی بهاره رهنما کارگردان فیلم عطرهای خالی

بیوگرافی بهاره رهنما کارگردان فیلم عطرهای خالی


 


شکایت از نادر فتوره‌چی


در دی ۱۳۹۳ پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما از نادر فتوره‌چی به علت یادداشت‌هایش در فیسبوک که بهاره رهنما (همسر قاسم‌خانی در آن زمان) را به فرصت طلبی برای مطرح شدن متهم کرده بود، شکایت کردند. و همچنین قاسم خانی یک یادداشت در رابطه با این شکایت در فضای مجازی قرار داد. فتوره‌چی پس از این شکایت دادگاهی شد، اما با قرار کفالت آزاد شد و درنهایت رهنما رضایت داد.


شکایت سیروان خسروی


داستان دعوای او با بهاره رهنما به فروردین ماه سال ۱۳۹۷ بر می‌گردد.سیروان خسروی در یک پست اینستاگرامی، نسبت به وضعیت و مشکلات کشور انتقادات تندی را مطرح کرد. نوک پیکان انتقادات او هم نسبت به سلبریتی‌هایی بود که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶، فعالیت‌های تبلیغاتی داشتند. او گفته بود: «مشمئزکننده‌تر از وضعیت اسفناک کشور، پُست‌های انتقادی سلبریتی‌هایی هستش که پارسال همین موقع در حال یارگیریِ بنفش بودن، قبل‌تر هم مشغول یارگیری سبز و امروز هم که منتقدند و فردا هم حامی رنگ مد روز و باب میل اکثریت خواهند بود.» 


بیوگرافی بهاره رهنما کارگردان فیلم عطرهای خالی

بیوگرافی بهاره رهنما کارگردان فیلم عطرهای خالی


 


بعد از آن، امیرمهدی ژوله به آن پست سیروان خسروی واکنش نشان داد، ولی در اتفاقی عجیب، اینستاگرام این بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون هک شد. پس از هک صفحه امیرمهدی ژوله، بهاره رهنما در توئیتر ضمن حمایت از ژوله انتقادات تندی را علیه سیروان خسروی مطرح کرد. او در چند توئیت نسبت به نظرهای سیروان خسروی، نقدهای جدی را بیان کرد و از مهم‌ترین نکات اشاره شده توسط بهاره رهنما هم این بود که سیروان خسروی را متهم به جلب توجه با بی‌ادبی کرده بود. در همان زمان و پس از صحبت‌های بهاره رهنما، سیروان خسروی سکوت کرد، اما شایعاتی مبنی بر شکایت او از این بازیگر سینما و تلویزیون شنیده می‌شد.


حکم دادگاه در اردیبهشت ۹۹ به نفع سیروان خسروی صادر و خانم بازیگر به تحمل ۵۰ ضربه شلاق تعزیری محکوم شد. اجرای این حکم به دلیل موقعیت اجتماعی رهنما و همچنین عدم سابقه او، دو سال به حالت تعلیق درآمده است. حکم صادره از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران است. به این ترتیب اگر بهاره رهنما در دو سال آینده مرتکب جرم شود این حکم نیز خود به خود به اجرا در می‌آید، در غیر این صورت پس از دو سال محکومیت او بی اثر می‌شود.


شام ایرانی


صحبت‌های او در قسمتی از مجموعه «شام ایرانی» که گفته بود «دخترهای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمن و طرز فکرشون لر» با واکنش‌های زیادی موجه شد. رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد خواستار برخورد با وی شد.


آنچه دیگران می خوانند:
گردآورند: علیرضا عباسی