عاطفه مَست بود با دوست پسرش روی تخت بود؛ شوهرش را کُشت!

زن خیانتکار شوهرش را به کشتن داد. زن خیانتکار عشق ممنوعه داشت. زن خیانتکار باعث قتل شوهر خود شد. زن خیانتکار با مردی به نام تحمد در ارتباط بود. زن خیانتکار با عشق خود دستگیر شدند.

رسیدگی به این پرونده از سال ۹۸ به دنبال ناپدید شدن مرد ۴۲ ساله ای به نام احسان آغاز شد .همسر ۳۷ ساله وی به نام عاطفه که به  پلیس آگاهی رفته بود گفت: همسرم دو روز پیش از خانه بیرون رفت و دیگر باز نگشت.من همه جا را دنبال او گشتم اما خبری از او به دست نیاوردم .گوشی موبایل همسرم خاموش است  و میترسم بلایی سرش آمده باشد.

 با شکایت این زن تلاش  ماموران پلیس برای افشای راز ناپدید شدن احسان آغاز شد .تا اینکه ماموران پلیس با بررسی تماس های تلفنی عاطفه به رابطه او با یک مرد غریبه پی بردند. پیامک های رد و بدل شده بین عاطفه و مرد به نام احمد نشان می‌داد آنها از مدت‌ها قبل با هم رابطه  عاشقانه دارند .

با افشای این ماجرا احمد که از بستگان دور عاطفه بود ردیابی و بازداشت شد و به قتل شوهر عاطفه اعتراف کرد .

احمد گفت :من و عاطفه نسبت فامیلی دور با هم داشتیم  و یکدیگر را می شناختیم. چند سال قبل  عاطفه با  احسان ازدواج کرد اما از زندگی با او راضی نبود. تا اینکه مدتی ارتباط مان را پیامکی با هم شروع کردیم .او همیشه از بدرفتاری های شوهرش گلایه داشت اما می گفت نمی خواهد از او جدا شود .آخرین بار در غیاب احسان ،عاطفه همراه من و دو نفر از دوستانم برای تفریح به بیرون از شهر آمد. ما آنجا با هم مشروب خوردیم و مواد مخدر مصرف کردیم.

وی ادامه داد: آخر شب بود و حال عاطفه خوب نبود .به همین خاطر از من خواست تا او را به خانه اش برسانم. عاطفه  حتیات نمی توانست روی پاهایش بایستد .به همین خاطر او را به خانه اش در شهرری رساندم. سپس به او کمک کردم و  او را به تخت خوابش بردم. من خودم هم مشروب خورده و حال طبیعی نداشتم که یکباره  شوهرعاطفه  سر رسید و با دیدن من شوکه شد.

وی در تشریح جزییات جنایت گفت: من ترسیده بودم و می خواستم فرار کنم اما نشد.به همین خاطر در حال مستی او را کشتم. سپس با کمک عاطفه جسدش را در ماشین گذاشتم و به حاشیه تهران بردم. ما جسد را نیمه شب دفن کردیم و به خانه برگشتیم. قرار شد برای گمراه کردن پلیس عاطفه با پلیس تماس بگیرد و بگوید شوهرش گم شده است.

با اطلاعاتی که پسر جوان به ماموران داده بود بقایای جسد احسان کشف شد . وعاطفه نیز به رابطه پنهانی با احمد اعتراف کرد پرونده جنایت عشق ممنوع با صدور کیفرخواست به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا احمد به اتهام قتل و دفن غیر قانونی جسد و عاطفه به اتهام معاونت در جنایت خانوادگی محاکمه شود.

 این در حالی است که اولیای دم برای عاملان برای احمد حکم قصاص خواسته‌اند.