گلشیفته کم بود الهام چرخنده هم از بالیوود پیشنهاد برهنگی دارد! +عکس

الهام چرخنده بازیگری مطرح است که چند سال پیش به کلی مسیر زندگی و کاری اش را تغییر داد و محجبه شد. چرخنده  با بازی در سریال پربیننده «آوای باران» بسیار دیده شد اما پس از ایفای نقش در این سریال راه و روش دیگری را برای ادامه مسیر انتخاب کرد. ناگفته نماند الهام چرخنده پیش تر به عنوان ترانه‌سرا و خواننده نیز سابقه کاری داشته است و اینکه چگونه 180 درجه تغییر کرد هنوز هم برای بسیاری قابل درک نیست.

به گزارش «شایانیوز» الهام چرخنده صحبت هایی جنجالی درباره فعالیت گلشیفته فراهانی کرد. وی می گوید در خارج از کشور که من هم پیشنهادات زیادی داشته ام که می توانستم مثل گلشیفته شوم. 

چرخنده در اظهارنظری جالب گفت: سینمای بالیوود در آن مقطع سراغ من آمد، اصولا هم «بانوی سینماگر ایرانی» این چیزی که این خانمی که از بس کوچک است؛ اسمش هم یادم نیست و جدیدا در اروپا لباس های برهنه می پوشد و عکسش روی جلد مجلات می رود و در فیلم افغانی هم لخت شده است؛ نیست.

الهام چرخنده

وی ادامه داد: پنج شش سال پیش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان مختلفی هم سراغ من آمدند و پیشنهاد حضور به عنوان نقش اول سریالی که مضمونش مربوط به یک خانم مانکن و چند نفر مرد عاشق و شیفته او بود را دادند و گفتند ۵-۶ میلیارد به تو می دهیم و بدون شک هر بازیگر دیگری بود؛ قبول می کرد.

الهام چرخنده حتی در مصاحبه ای مدعی شد که در مقطعی که خارج از کشور بوده شانس‌های بسیاری برای برگزاری کنسرت داشته و می‌توانسته در جای خوانندگانی چون گوگوش بنشیند.

الهام چرخنده

الهام چرخنده که متولد ۴ تیر ۱۳۵۷ در کاشان است و فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ با بازیگری در فیلم عروسی مهتاب آغاز کرد.در چند سال اخیر از این رو به اون رو شده و در این میان ادعا و صحبت هایی عجیب هم داشته است که در ادامه برخی از آن ها را می خوانید. 

الهام چرخنده

اظهار نظر جنجالی

چرخنده در یک مصاحبهٔ تلویزیونی نوروزی، با نامید بردن از رهبر انقلاب با عنوان نائب امام زمان تبریک نوروزی خود را به او تقدیم کرد. این عمل وی واکنش‌های بسیاری را در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در پی داشت.

الهام چرخنده

اعلام بی‌علاقگی به دفن شدن در قطعهٔ هنرمندان

الهام چرخنده در یکی از سخنرانی‌هایش گفت دوست ندارد که در قطعهٔ هنرمندان، دفن شود؛ البته پیش از او یکی از هنرمندان هوادار جمهوری اسلامی یعنی فرج‌الله سلحشور نیز چنین مطلبی را گفته بود که از دیدگاه هنرمندانی، توهین‌آمیز بود.

ادعای چادری کردن ۳٬۹۰۰ نفر

وی در مراسم اکران‌های دانشجویی جشنوارهٔ مردمی ادعا کرد که ۳٬۹۰۰ نفر با کمک او حاضر به استفاده از چادر شده‌اند.

الهام چرخنده