پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

بازی پرسپولیس – سپاهان با هدف خاص!

 دو تیم پرسپولیس و سپاهان پیش از شروع لیگ و حضور شاگردان گل محمدی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار است در دیداری دوستانه به مصاف هم بروند. مصاف دو تیمی که دیدارهایشان در سال‌های گذشته با جنجال‌های فراوانی همراه بوده و همین موضوع حتی حساسیت برگزاری بازی دوستانه را هم بالا برده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ایسنا، محرم نویدکیا در رابطه با برگزاری این دیدار گفت: این پیشنهاد یحیی گل‌محمدی بود. من هم بدم نیامد و با باشگاه صحبت کردم. ما سرمربیان، مدیران و سرپرستان باید بتوانیم فشار‌ها را کمتر کنیم. فکر می‌کنم با بازی‌های دوستانه این فشار‌ها کمتر می‌شود. همین اتفاق برای ما و ذوب‌آهن در سال قبل افتاد و با وجود تنش‌ها طی صحبت‌هایی که با مسئولین ذوب‌آهن داشتیم، چند دیدار دوستانه انجام دادیم و در نهایت هم اتفاق خاصی نیفتاد. نباید برای هواداران خودشیرینی کنیم و بگوییم چقدر هنرمند و قوی هستیم یا اینکه بگوییم باید از تیمم دفاع کنم.

او اضافه کرد: این کلمات را اگر حذف کنیم، فکر می‌کنم مردم راحت‌تر فوتبال نگاه می‌کنند. نباید به خاطر منافع خودمان مردم را به جان یکدیگر بیندازیم. واقعیت فوتبال این است که باید رو به جلو برویم. نمی‌توانیم بنشینیم و ببینیم مردم به هم توهین کنند و حرف‌های بی‌ربط بزنند.

نباید لذت فوتبال از استادیوم‌ها گرفته شود؛ به خاطر اینکه من مربی می‌خواهم یک برد بیشتر به دست بیاورم و مردم برایم کف بزنند و بگویند چقدر مربی خوبی هستی؟ اگر برنامه‌ریزی‌ها درست باشد، نیازی نیست با خودشیرینی نشان بدهیم مربی، مدیر یا سرپرست خوبی هستیم.

 تعدد دیدار‌های فراوان راهکار دو باشگاه برای عادی سازی روابط دو تیم است و به کم کردن جنجال‌های پیرامون آن کمک می‌کند. ضمن این‌که برای بالا بردن آمادگی و هماهنگی بازیکنان دو تیم بازی ایده‌آلی پیش از شروع مسابقات است. پرسپولیسی‌ها نیز از برگزاری این دیدار خوشحال‌تر خواهند بود، چون در آستانه حضور در مسابقات آسیایی رقابتی سخت را پیش رو خواهند داشت و این مساله باعث آمادگی بیشترشان خواهد شد

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *