کمتر از 3 ثانیه پدر و مادر این پسربچه جذاب را تشخیص دهید !؟


اگر شما هم مانند دیگر کاربران متوجه شباهت بازیگران سینما به فرزندشان شده اید باید تبریک گفت . در غیر اینصورت کسانی که به اشتباه فکر میکردند در ادامه توضیح خواهیم دادکه این پسر بچه پسر کدام بازیگر است ؟


پسر آنجلینا جولی و بردپیت


برد پیت و آنجلینا سال 2006 صاحب یک دختر و سپس سال 2008 صاحب دو فرزند دوقلو بنام های کناکس (پسر) و ویوین (دختر) شدند. این زوج سرپرستی دو پسر و یک دختر را نیز برعهده دارند .


پسر آنجلینا جولی و بردپیت


آنجلینا جولی (انگلیسی: Angelina Jolie، پیش از ازدواج ویت، پیش‌تر جولی پیت؛ زادهٔ ۴ ژوئن ۱۹۷۵)[۳] بازیگر، فیلم‌ساز و بشردوست آمریکایی است. او دریافت‌کنندهٔ افتخارات گوناگونی از جمله یک جایزهٔ اسکار و سه جایزهٔ گلدن گلوب بوده‌است. جولی چندین‌بار پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود نامیده شده‌است.


پسر آنجلینا جولی و بردپیت


ویلیام بردلی پیت (انگلیسی: William Bradley Pitt؛ زادهٔ ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳) بازیگر و تهیه‌کنندهٔ فیلم آمریکایی است. او برای نقش‌آفرینی‌هایش چندین جایزه از جمله دو جایزهٔ گلدن گلوب و یک جایزهٔ اسکار دریافت کرده‌است.


پسر آنجلینا جولی و بردپیت


سال 2005 در فیلم آقا و خانوم اسمیت با آنجلینا جولی همباری شد که در نهایت به شکل رسمی اعلام کرد که عاشق آنجلینا می باشد. آنها سال 2006 صاحب اولین فرزند خود شدند، این دو سال 2012 با یکدیگر نامزد کردند و سپس در سال 2014 با هم ازدواج کردند[author_name]