پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

فیلم توهین زشت و زننده پسر گوگوش به ایرانی ها !


رسانه ها کامبیز را به دلیل ظاهر خشن و غیر هنری اش سوژه کردند و این شد که دوباره بر سر زبان ها افتاد : تنها فرزند گوگوش کامبیز است از همسر اولش محمود قربانی کاباره دار معروف می باشد.


ظاهراً رفتار خشن و غیر قابل کنترل محمود قربانی موجب طلاق گوگوش از پدر کامبیز گردید. کامبیز پس از انقلاب همراه پدرش از ایران خارج شده و ابتدا به فرانسه و بعد آمریکا آمد و مدتها مادرش را ندید.


توهین پسر گوگوش به ایران


کامبیز در لس آنجلس از اولین کسانی بود که موسیقی هیپ هاپ یا رپ ایرانی را آغاز کرد. کامبیز همچنین با شهرام کاشانی خواننده پاپ مقیم لس آنجلس کارهای مشترکی را اجرا کرد.


مادر شهرام کاشانی نیز مانند گوگوش برای مدت کوتاهی با محمود قربانی ازدواج کرده بود (که بعدا طلاق گرفتند) و لذا شهرام و کامبیز برادر ناتنی می باشند. کامبیز ظاهرا مجرد است! اما دو فرزند دارد. کامبیز، همسر سابق و فرزندش به نظر می رسد کامبیز همیشه روحیه متمرد و سرکشی داشته است.


توهین پسر گوگوش به ایران


ویدیو به دلیل باز بودن نظرات لایو و فحاشی کاربران سانسور شده است… ظاهرا کامبیز قربانی پسر گوگوش مدتی ناپدید شده بوده و الان دوباره در اجتماع ها به همراه گوگوش دیده می شود. او همسرش را طلاق داده است.


توهین کامبیز به ایرانی ها


[author_name]

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *