پایان جدایی و طلاق مهناز افشار و همسر معروفش !


مهناز افشار متولد بیست و یکم خرداد ماه ۱۳۵۶ در شهر تهران است. او در یک خانواده ۶ نفره بزرگ شده است. مهناز افشار یک خواهر و دو برادر دارد. شغل برادرانش نیز جواهرسازی و تولیدکننده سلفون می باشد.


مدت ها پیش در رسانه ها خبری مبنی بر ازدواج مهناز افشار با شخصی به نام سجاد رفیعی منتشر شد و مدتی بعد از آن نیز خبر جدایی مهناز افشار با این شخص نیز انتشار یافت. البته مهناز افشار این خبر را نه تایید کرد و نه تکذیب کرده است.


مهناز افشار پس از آشنا شدن با یاسین رامین در روز تولدش یعنی بیست و یکم خرداد ماه سال ۱۳۹۳ با وی ازدواج کرد. یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره ی دوم ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد می باشد. حاصل این ازدواج دختری به اسم لیانا است که در خردادماه ۱۳۹۴ به دنیا آمد که البته بعدا این دو از یکدیگر جدا شده و طلاق گرفتند.


پست جدیدی که مهناز افشار در اینستاگرام خود به مناسبت شب ولنتاین منتشر کرد حاکی از حضور همسر سابق یاسین در کنار اوست.


مهناز افشار


مهناز افشار با انتشار این عکس نوشت:

در این راه پر پیچ و خم باهم و تنها بارها گریستیم و بارها شکستیم اما در همه این سالها هرگز خلوت‌هایی که پناه هم بودیم را فراموش نکردیم۔

برای هیچ آدمی بدی نخواستیم و باهم یاد گرفتیم از همه بگذریم و خیر خواه همه باشیم۔

تو در این روزگار سخت انسان شریفی هستی که یکی از بزرگترین خصوصیت او نجابت در رفتار و کلام با همه بوده و هست ۔ تو هیچوقت من را در هیچ بالا و پایین زندگی تنها نگذاشتی و با ناملایمتی من تو ملایم بودی!🙏

روزت مبارک مرد خوشرو و مهربان ما[author_name]