نامزدی مجید درویش نژاد جهت دریافت جایزه بهترین فیلم هجدهمین دوره جشنواره فیلم برزیل


مجید درویش نژاد نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم هجدهمین دوره جشنواره فیلم برزیل شد. با خبر نامزدی مجید درویش نژاد در سایت فیگار همراه ما بمانید.

به نقل از روابط عمومی فیلم سیبر، جشنواره فیلم برزیل در روز دوشنبه ۲۹ فروردین اسامی نامزدهای خود را در سایت رسمی خود اعلام کرد که مجید درویش نژاد نیز با فیلم سیبر جزء نامزدهای بهترین فیلم معرفی شد.

نامزدی مجید درویش نژاد

نامزدی دریافت جایزه بهترین فیلم هجدهمین دوره جشنواره فیلم برزیل

نامزدی مجید درویش نژاد در جشنواره فیلم برزیل
نامزدی مجید درویش نژاد در جشنواره فیلم برزیل

اختتامیه جشنواره هفته آخر ماه اپریل برگزار خواهد شد.

اخباری که در رابطه با فیلم کوتاه سیبه‌ر می‌توانید مطالعه بفرمایید از طریق لینک‌های زیر در دسترس هستند:

بخشی از نقد فیلم کوتاه سیبه‌ر:

بازی نقش دختر بچه چنان صادقانه و لطیف است که دوست داریم ساعت‌ها بنشینیم به انسانیتی که در چشمانش موج می‌زند نگاه کنیم. بازیگری به عنوان مهمترین عنصر کارگردان در روایت اثر باید به صادقانه‌ترین شکل ممکن صورت بگیرد؛ اما ما بجز چند پلن در الباقی جاها عدم بازیگری درونی و صادقانه را می‌بینیم که بیشتر به خاطر عدم هدایت صحیح اتفاق افتاده است. چون بازیگر مادر و برادر هم هرزگاهی همچون بازیگری تراز اول متولد می‌شوند و زودتر از موعد می‌میرند…

در این جشنواره فیلم سیبر تنها نماینده از ایران میباشد

مشخصات فیلم

نامزدی مجید درویش نژاد در جشنواره فیلم برزیل

 

  • نویسنده و کارگردان: مجید درویش نژاد
  • تهیه کننده: حکمت سلیمانی
  • بازیگران: شبنم یوسفی، حبیب فرهمند، اسلام آلوسی و کاملیا شاهین
  • سال تولید: ۱۴۰۰
  • فستیوال: حضور در جشنواره های بین‌المللی ( روسیه، دهوک، هامبورگ آلمان)
  • انصراف: از جشنواره سلیمانیه

از همراهی شما تا انتهای نوشتار عنوان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.