اختلاف ایرج طهماسب و حمید جبلی ؛ کلاه قرمزی برای همیشه منتفی شد؟


رادیو نمایش واردِ ماجرای شائبه اختلاف ایرج طهماسب و حمید جبلی شد و به اتفاقاتِ جالبی رسید، نکته قابل تأمل آن احتمالِ خداحافظی حمید جبلی از بازیگری باشد.

مجید توکلی، مشاور ایرج طهماسب در برنامه شبکه نمایش خانگیِ «مهمونی»، در گفت‌وگو با برنامه «استودیون هشتِ» رادیو، درباره شایعه اختلاف بین ایرج طهماسب و حمید جبلی توضیحاتی داد. در ادامه با خبر اختلاف حمید جبلی با ایرج طهماسب همراه فیگار بمانید.

اختلاف ایرج طهماسب و حمید جبلی

حمید جبلی مهمونی

اختلاف ایرج طهماسب و حمید جبلی
حمید جبلی مهمونی, اختلاف ایرج طهماسب با حمید جبلی

اختلاف ایرج طهماسب با حمید جبلی

در حالی‌که به دلیل غیبت حمید جبلی در «مهمونی»، شایعه اختلاف او با ایرج طهماسب بر سر زبان‌ها افتاده است، مجید توکلی، مشاور این سریال شبکه نمایش خانگی، تاکید کرد این دو هنرمند پیشکسوت که سالهاست دوست هستند، از هم هیچ دلخوری ندارند و تنها دلیل همکاری نکردن‌شان، تصمیم جبلی برای کناره‌گیری از کار سینما، تلویزیون و تئاتر است.

وی در پاسخ به دلیل غیبت جبلی عنوان کرد: آن‌طور که من اطلاع دارم آقای جبلی دیگر بنا ندارد کار کند. تحت هیچ عنوان قرار نیست کار کند. حالا نخواسته‌اند علنی این را اعلام کنند اما من از گپ و گفت هایشان متوجه شدم که فعلاً تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهند در تلویزیون، شبکه خانگی، تئاتر و… کار کنند.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار اختلاف ایرج طهماسب و حمید جبلی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.