جولان موش‌های غول‌پیکر در میان آوار های ساختمان فروریخته متروپل + فیلم


در طبقه منفی یک آب زیادی جمع شده است و امدادگران می‌گویند موش‌های غول‌پیکر متروپل در زیر آوار وجود دارند که ممکن است به اجساد صدمه بزنند.

گروه‌های امدادگر پیکر یکی دیگر از شهروندان حادثه متروپل از زیر آوار بیرون کشیدند. در حال حاضر، تعداد جانباختگان به 37 نفر رسیده است. در ادامه با خبر موش های غول‌پیکر ساختمان متروپل همراه فیگار بمانید.

موش‌های غول‌پیکر متروپل

موش های متروپل

موش‌های غول‌پیکر متروپل
موش های متروپل, موش های ساختمان متروپل

موش های ساختمان متروپل

گروه‌های امدادگر پیکر یکی دیگر از شهروندان حادثه متروپل از زیر آوار بیرون کشیدند. در حال حاضر، تعداد جانباختگان به 37 نفر رسیده است. در طبقه منفی یک آب زیادی جمع شده است و امدادگران می‌گویند موش‌های غول‌پیکری در زیر آوار وجود دارند و ممکن است به اجساد صدمه بزنند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار موش‌های غول‌پیکر متروپل سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.