نقل و انتقالات پرسپولیس: لیست خروج یحیی گل محمدی مشخص شد


به گزارش دیلی فوتبال؛ پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات خانه تکانی اساسی می کند، این را می توان از لیست خروج یحیی گل محمدی برای فصل بعد به وضوح مشاهده کرد.

حامد لک به صورت رسمی از پرسپولیس جدا شد و چند بازیکن دیگر هم در آستانه جدایی از سرخپوشان قرار دارند.

یحیی گل محمدی با چند بازیکن فصل گذشته پرسپولیس برای فصل آینده خداحافظی خواهد کرد.

علی شجاعی، حامد پاکدل، رضا اسدی، مهدی مهدی خانی، علیرضا ابراهیمی، شرزود تمیروف، هنانوف، صفروف و سعید آقایی از جمله بازیکنانی هستند که یحیی گل محمدی برای فصل آینده روی آنها حساب نکرده است.

این در حالی است که برخی از این بازیکنان قراردادشان با پرسپولیس به اتمام رسیده و طبیعتا در این شرایط باشگاه اقدامی برای تمدید قرارداد آنها نخواهد کرد. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

حامد لک به صورت رسمی از پرسپولیس جدا شد و حالا علی شجاعی و سعید آقایی هم به زودی از جمع سرخپوشان جدا می‌شوند. همچنین با عملکرد ضعیف سه بازیکن خارجی، این بازیکنان فصل آینده جایی در جمع پرسپولیسی ها نخواهند داشت تا گل محمدی دست به یک خانه تکانی اساسی در تیمش بزند.

یکی دیگر از بازیکنانی که گفته می‌شود فصل آینده جایی در پرسپولیس نخواهد داشت، رامین رضاییان است؛ هرچند که شایعاتی مبنی بر تداوم کار او در پرسپولیس به گوش می‌رسد اما با اتفاقاتی که در اواخر فصل رخ داد، احتمال نماندن رامین در پرسپولیس از ماندنش بسیار بیشتر است.