زمان پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» در تابستان 1401 – سایت تیتربرتر


تیتربرتر؛ قسمت‌های جدید سریال “برف بی‌صدا می‌بارد” بعد از مدتی وقفه قرار است با پایانِ پخش مجموعه “تازه وارد” پخش خود را آغاز کند.


زمان پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» در تابستان 1401


زمان پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» در تابستان 1401

زمان پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» در تابستان 1401


 


فیلمنامه سریال “برف بی‌صدا می‌بارد”  به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی برای 200 قسمت به قلم مرحوم مسعود بهبهانی‌نیا نگاشته شده است که فصل اول سریال شامل 100 قسمت بوده که سال گذشته 68 قسمت آن از شبکه سه سیما پخش شد.


به دلیل همزمانی با عید نوروز و ماه رمضان پخش سریال متوقف شد و اکنون قرار است 32 قسمت باقی مانده فصل اول بعد از سریال “تازه وارد” روی آنتن شبکه سه سیما برود.


تصویربرداری سریال «برف بی صدا می بارد» به نویسندگی مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری، کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در لوکشین های شهر تهران، فرهاد آئیش اولین بازیگری است که حضور او در این پروژه تلویزیونی رسانه ای می‌شود و تیزری از نقش آفرینی او در این سریال رونمایی شد.


«برف بی صدا می بارد» عنوان سریالی سه فصلی است که در ده های ۶۰-۷۰ و ۹۰ روایت می شود و اسامی سایر بازیگران این سریال نیز در اخبار آتی اعلام خواهد شد.


تعداد قسمت های سریال برف بی صدا می بارد


زمان پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» در تابستان 1401

زمان پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» در تابستان 1401


 


این سریال ۲۵۰ قسمتی که محصول فیلم و سریال شبکه سه سیماست، در زمانی حدود ۱۰ هزار دقیقه تولید شده و فصل اول و دوم آن که در دهه ۶۰ و ۷۰ سپری و در ۱۰۰قسمت تولید می شود؛ در حال حاضر جلوی دوربین رفته و فصل سوم این سریال که دهه ۹۰ را روایت می کند، هم اکنون مراحل نگارش را سپری می‌کند.

پیشنهاد میکنیم ببینید  بازیگر نقش شاهرخ در فیلم خائن کشی کیست؟ - سایت تیتربرتر


خلاصه داستان سریال برف بی صدا می بارد


در خلاصه داستان  این سریال سه فصلی آمده است: اگر بمانی، غزل غزل ترانه ی لبخند به پایت می ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می بارد، دردانه ی من. بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم.


اسامی بازیگران سریال برف بی صدا می بارد


فرهاد آئیش، الیکا عبدالرزاقی، امید روحانی، فریبا متخصص، مائده طهماسبی، پوریا شکیبایی و … از بازیگران اصلی «برف بی صدا می بارد» هستند و به تناسب قصه بازیگران دیگری نیز به این سریال اضافه خواهند شد.


مطالب مرتبط:


نویسنده سریال برف بی صدا می بارد همان نویسنده سریال کیمیا


زمان پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» در تابستان 1401

زمان پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» در تابستان 1401


 


مسعود بهبهانی نیا نویسنده این سریال تلویزیونی، پیش از این نویسندگی سریال «کیمیا» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که در ۱۱۰ قسمت تولید شده بود را به عهده داشته و این سریال ۲۵۰ قسمتی که از سال ۹۴ تحقیق و نگارش آن آغاز شده، پس از «کیمیا» رکوردی جدید در پرونده کاری این نویسنده خواهد بود.


کیمیا عنوان مجموعه تلویزیونی به کارگردانی جواد افشار بود که علاوه بر تهران، آبادان، خرمشهر و دیگر مناطق استان‌های جنوبی در کشور گرجستان به‌ویژه پایتخت آن تفلیس نیز تصویربرداری شده بود. کیمیا در ۱۱۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای تهیه شده و از این نظر بعد از سریال نقطه چین، طولانی‌ترین سریال ایرانی قبل از تولید سریال برف بی صدا میبارد به حساب آمده است.


کیمیا از ۴ مهر ۱۳۹۴ از شبکه دو سیما به روی آنتن رفت و تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ پخش آن ادامه داشت. حال تهیه کنندگان سریال برف بی صدا می‌بارد قصد دارند با تولید این سریال در ۲۵۰ قسمت رکورد طولانی ترین سریال تلویزیونی ایران را جابجا کنند.

پیشنهاد میکنیم ببینید  علت درگذشت شهلا ناظریان همسر حسین عرفانی + بیوگرافی و مراسم خاکسپاری - سایت تیتربرتر


عوامل سریال برف بی صدا می بارد


سایرعوامل «برف بی صدا می بارد» عبارتند از:


  • کارگردان: پوریا آذربایجانی، مدیر تولید : سامان شعشعه، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امیر سلیمانی، مدیر تصویربرداری : مجید محمدقلی

  • مدیر صدابرداری: سامان شهامت، طراح لباس: ساجده میرخانجانی، طراح صحنه: بابک پناهی

  • طراح گریم: کامران خلج، مدیر تدارکات: سعید رضوی، تدوین:خشایار موحدیان/سعید سیاح، جلوه های ویژه میدانی:ایمان کرمیان،

  • عکاس: مونا سرتوه، مشاور رسانه ای: زهرا دمزآبادی، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا

  • تصویربردار پشت صحنه وساخت تیزر:محمدحسین آبایی، محمدامین عرب سرخی


مطالب مرتبط:


گردآورنده: مریم بالوی فیلی

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.