بیوگرافی لطفعلی در سریال مستوران کیست + عکس واقعی

بیوگرافی لطفعلی در سریال مستوران کیست + عکس واقعی

بیوگرافی لطفعلی در سریال مستوران کیست

قصه در مورد دزدیده شدن لطفعلی فرزند یعقوب لیث است. در واقع همسایه ها برای یعقوب این گونه روایت می کنند که یک مرد که یک انگشت نداشته، لطفعلی را با خود برده است. پس از آن، پدر و مادر لطفعلی یعنی یعقوب و لطیفه به هر دری می‌زنند تا او را بیابند. در این میان مادر لطفعلی سراغ یک جاودگر می‌رود تا نشانه‌ای از فرزند به او بدهد. جادوگر می‌گوید که بین شوهر و فرزند باید یکی را انتخاب کند. بنابراین اگر فرزند را می‌خواهد باید از همسر خود جدا شود.

بیوگرافی لطفعلی در سریال مستوران کیست + عکس واقعی

اما لطیفه داستان را برای یعقوب تعریف می‌کند و از او می‌خواهد که چاره‌ای بیندیشد. برای همین آن‌ها سراغ لوح سفید می‌روند. ولی یک چالش دیگر وجود دارد. یعقوب فرصتی برای استفاده از لوح سفید ندارد و به ناچار از اقوام نزدیک خود کمک می‌خواهد. او سراغ عمه خانم می‌رود و می‌تواند موافقت او را برای استفاده از لوح سفید و یافتن لطفعلی جلب کند.

در پایان بندی قسمت دوم، عمه خانم به یعقوب لیث می‌گوید بعد از اذان مغرب و عشاء برگردند تا او با کمک لوح سفید لطفعلی را بیابید. حالا در قسمت سوم بیننده منتظر است که سرنوشت یعقوب لیث، لطیفه و لطفعلی را ببیند.

همه کاراکترها به واسطه این شخصیت به هم گره می‌خورند و نقطه عطف سریال مستوران شخصیت «لطفعلی» است. پسربچه‌ای زرنگ که میزان هوش او قابل توجه است و این ویژگی در بین بچه‌ها متداول نیست. او نقطه اتصال همه شخصیت‌های سریال «مستوران» به یکدیگر است و در بسیاری از بزنگاه‌های قصه حضور دارد.

ستوران به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی عطا پناهی، تازه‌ترین سریال شبکه یک سیما است. سریالی که نخستین قسمت آن پنجشنبه و دومین قسمت آن جمعه هفته گذشته پخش شد و سومین قسمت آن امشب بین ساعت ساعت ۲۲ تا ۲۲ و ۱۰ دقیقه روی کنداکتور شبکه یک می‌رود.

به گزارش فرارو، بازپخش این سریال نیز روز بعد در دو نوبت انجام می‌شود. طبق اعلام شبکه یک، ساعت ۸ و ۵۰ دقیقه و ۱۵ و ۱۵ دقیقه تکرار سریال مستوران پخش می‌شود.

در پایان بندی قسمت دوم، عمه خانم به لیث می‌گوید بعد از اذان مغرب و عشاء برگردند تا او با کمک لوح سفید لطفعلی را بیابید. حالا در قسمت سوم بیننده منتظر است که سرنوشت لیث، لطیفه و لطفعلی را ببیند.

اما آنطور که برخی رسانه‌ها می‌گویند، بعید است که تمام ۲۶ قسمت مستوران پیرامون این قصه بچرخد. احتمالا ما در قسمت‌های آینده با شخصیت‌های مشهور در بطن تاریخ و افسانه ای در هزار و یک شب، کشکول، شاهنامه و گلستان روبرو خواهیم شد.

لیث، کاراکتر اصلی سریال محسوب می‌شود. او یک عطار امین در شهر مستوران است که گرفتار ماجراهایی می‌شود. او در ابتدا سعی می‌کند به روش خود مشکلات را حل کند منتها تقدیر، سرنوشت دیگری برای او در نظر گرفته و مجبور است صبر کند تا ببیند دنیا برای او چه چیزی زیر سر دارد. در این چیدمان شخصیت لیث دچار رشد می‌شود، ناخالصی‌هایش تبدیل به خالصی می‌شود و به مرور تبدیل به لیث بهتری نسبت به اوایل داستان می‌شود.

رابعه اسکویی؛ طلا

طلا یک فالگیر است که قدرت‌های عجیب و غریب اما محدود دارد. آدم‌هایی در شهر مستوران حضور دارند که به کارهای این فالگیر باور دارند و حرف‌ها و نظراتش را می‌پذیرند، اما طلا از آن دست کاراکترهایی نیست که به راحتی بتوان به ذات او پی برد و اینکه دقیقاً در تیم چه کسی بازی می‌کند، یکی از کشف‌های سریال برای مخاطبان خواهد بود.

الهام جعفرنژاد؛ نورا

کاراکتری است که علی‌رغم تمام زیبایی‌ها، خوبی‌ها و جذابیت‌هایی که می‌تواند داشته باشد، همواره در زندگی دچار عدم امنیت است و برای نگه داشتن و ساختن زندگی خود درست به هر کاری می‌زند. همه تلاش او این است که خانواده کوچک خود را حفظ کند و اتفاقات پیش بینی نشده‌ای در انتظار اوست.

رویا میرعلمی؛ جهاندخت

جهاندخت را می‌توان یک «جنگجوی امیدوار» معرفی کرد. کسی که در تمام مراحل زندگی‌اش می‌جنگد تا همه اتفاقات ریز و درشت زندگی به میل خودش پیش برود. او با انرژی زیاد برای رسیدن به چیزهایی که می‌خواهد تلاش می‌کند و همواره بسیار امیدوار است. جهاندخت از آن دست کاراکترهایی است که گذشته بسیار پیچیده و سختی دارد و در نهایت هم خودش انتخاب کرده که مسیر زندگی‌اش در چه مسیری قرار بگیرد.

بیوگرافی علیرضا اویسی پسر فتحعلی اویسی +عکس و اینستاگرام

 

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت ایمیل بدهید.. واتساپ (فقط پیام): 09374615072

....

یک نظر

  1. سلام پدر دامـــــــــــاد ســـــــــــــردار شخصیت بزرگ، لبنان، سیـــــــــــــدوســـــــــادات، از ســـــــــیما وسیرتی محمـــــــــــدی برخوردار است، 🕋🌴🍇❣️🍎💜🌻🥀🌷🎋🪴🎋🌷🥀🌻💜🌻🥀🌷🎋🎋🌻🥀🌷
    🌻🥀🌷🎋🌈🍎♥❤💜🌻🥀🌷🎋🌈

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.