شنبه , دسامبر 3 2022

طول انگشتان شخصیت شما را آشکار می کند!


تست های شخصیتی بسیار زیادی وجود دارد. ما در این مقاله با نگاهی به طول انگشتان میخواهیم شخصیت شما را آشکار کنیم. از گزینه A , B , C کدام به انگشت شما شباهت دارد.


تست شخصیت شناسی / خودشناسی


دست چپ خود را با این تصویر بالا مقایسه کنید و از بین این سه دست انتخاب کنید که کدام دست شبیه‌ترین دست است. من شخصا حرف A هستم.


A) جذاب و در عین حال عملگرا ، اینها تنها برخی از ویژگی هایی هستند که A دارند. افرادی که انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره دارند، جذاب و غیرقابل مقاومت هستند. Aها کسانی هستند که می توانند از هر موقعیتی خود را کنار بگذارند. Aها معمولاً به جریانی ختم می‌شوند که در آن شفقت برای فعالیت آنها ضروری است. آنها تمایل دارند مهندس، سرباز و دانشمند باشند.


B) گزینهB فقط دست به کار شوید. افراد این نوع انگشتان دارای اعتماد به نفس و هدف گرا هستند. آنها واقعاً سریع با حداقل نظارت کار می کنند، اما از این نظر آسیب می بیند اما نه برای همه. Bها بسیار قابل اعتماد هستند،آنها تشنه هستند که از انتظارات همه فراتر روند.


C) به دردسر افتادن یکی از چیزهایی که C بیشتر از همه از آن متنفر است. Cها موجودات صلح‌دوست و پرهیز از درگیری هستند، تنها چیزی که می‌خواهند این است که با همه کنار بیایند و وفادارترین شریک‌ها را می‌سازند، آنها تمایل دارند که دلسوز و مهربان باشند. اما، البته، هنگامی که آنها تحت فشار قرار می گیرند، Cها می توانند بدترین دشمن شما نیز باشند، بنابراین برای همه خوبه که در سمت C باقی بمانید.


[author_name]

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *