پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

فراگمان قسمت 417 سریال امانت با زیرنویس فارسی ؛ پیش نمایش سریال ترکی Emanet

برای آگاهی از آنچه که در قسمت جدید سریال Emanet خواهید دید، فراگمان قسمت 417 سریال امانت را با زیرنویس فارسی از انتهای نوشتار جدید فیگار دانلود نمایید.

یامان کریملی یک تاجر موفق و جوان است، که در کودکی دوران سختی داشت. اما او هرگز تسلیم نشد و حتی با هر مانعی قدرتمندتر شد. یامان زندگی خود را از صفر شروع کرد و در گذر زمان بسیار ثروتمند شد.

این بخش کوچکی از داستان سریال ترکی امانت را تشکیل می‌دهد. برای تماشای فراگمان سریال امانت قسمت 417 با زیرنویس فارسی تا انتهای نوشتار همراه ما باشید. پیش نمایش سریال امانت قسمت 417 با زیرنویس فارسی قرار داده شده است. با تماشای تیزر سریال امانت قسمت 417 زیرنویس فارسی از بخشی از آنچه که در امانت 417 اتفاق خواهد افتاد مطلع خواهید شد.

فراگمان قسمت 417 سریال امانت

پیش نمایش سریال ترکی Emanet

فراگمان قسمت 417 سریال امانت با زیرنویس فارسی
امانت 417

تمام آنچه که یامان در دنیای خود دارد، خانواده‌ای است که او باید پس از مرگ پدرش از آن‌ها مراقبت کند. برای دسترسی به لینک دانلود سریال امانت قسمت 417 زیرنویس فارسی تا انتهای نوشتار همراه ما باشید.


می‌توانید ضمن دانلود فراگمان قسمت 417 سریال امانت به مطالب ذیل نیز رجوع نمایید:


یامان در گذشته، قلب خود را به روی تمام احساسات عاشقانه بسته بود و تنها نقطه ضعف او برادرزاده پنج ساله‌اش یوسف است. یوسف در آغوش عموی خود بسیار محافظت می‌شود، اما او عشق و همدلی را دوست دارد. تنها تصویر عشق و همدلی در ذهن او خاله سحرش است.

فراگمان سریال امانت
دانلود فراگمان قسمت 417 امانت

سحر دختری زیبا و فروتن است، که با پدربزرگش زندگی می‌کند. زندگی او با مرگ خواهرش که عروس خانواده کریملی بود، متزلزل می‌شود. از این پس او میراثی (امانت خواهرش) دارد، که باید به هر قیمتی از آن مراقبت کند.


بیشتر بخوانید:


این سریال ماجرای این دو شخص و اسرار پنهان در عمارت کریملی را روایت می‌کند. برای دسترسی به لینک دانلود قسمت 417 سریال امانت و تماشای پیش نمایش با مجموعه فیگار همراه باشید، لینک در انتهای مطلب قرار دارد.

عوامل سریال امانت

فراگمان سریال امانت
دانلود قسمت 417 سریال امانت
  • اسم ترکی: Emanet
  • ژانر: درام
  • بازیگران: خلیل ابراهیم جیهان، سیلا ترک‌اوغلو، برات یوسف ازکان
  • زبان: ترکی
  • کارگردان: آیهان اوزن، تانر تونچ
  • شبکه: kanal7
  • تهیه‌کننده: نظمیه ییلماز
  • کشور: ترکیه

دانلود فراگمان قسمت 417 امانت

فراگمان سریال امانت قسمت 417

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فراگمان قسمت 417 سریال امانت سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید. به این صورت می‌توانید علاوه بر اشتراک نظرتان در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را در فیگار انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *