نقش متفاوت نیکی کریمی در سریال جذاب یاغی ؛ گریم نیکی کریمی در سریال یاغی غوغا کرد!


عکس نیکی کریمی در یاغی ، نقش نیکی کریمی یاغی و  نقش نیکی کریمی در سریال یاغی و بازیگران فیلم یاغی قسمت 8 را در ادامه مطلب تماشا میکنید.

نیکی کریمی را در یاغی با چتری بسیار کوتاه و رنگ پوستی زرد و تا حدی تیره می‌بینیم. در ادامه با خبر نیکی کریمی یاغی همراه فیگار بمانید.

نیکی کریمی در یاغی

نیکی کریمی سریال یاغی

نیکی کریمی در یاغی
نقش نیکی کریمی در سریال یاغی, بازیگران فیلم یاغی, نیکی کریمی سریال یاغی

نیکی کریمی در سریال یاغی

سریال یاغی جدیدترین اثری است که نیکی کریمی در آن به ایفای نقش پرداخته است. نیکی کریمی را در «یاغی» با چتری بسیار کوتاه و رنگ پوستی زرد و تا حدی تیره می‌بینیم. مژه‌هایش ریخته و به نظر می‌رسد به جای ابرو‌ها هم با مداد توی صورتش خط کشیده است. چهره‌اش بی‌حالت است و نگاهش هیچ حسی را منتقل نمی‌کند.

نیکی کریمی در یاغی
نیکی کریمی در سریال یاغی, سریال یاغی نیکی کریمی, نیکی کریمی یاغی

بیوگرافی نیکی کریمی

نیکی کریمی متولد 19 آبان 1350 در تهران ، بازیگر و کارگردان سینماست. تحصیلکرده مقطع دیپلم رشته تجربی و دانشجوی انصرافی طراحی لباس از دانشگاه آمریکاست که حالا کنار فعالیت هنری، مترجم کتاب و عکاس هم است. اصالتا از سمت پدر اهل تفرش استان مرکزی است؛ یک برادر بنام «خشایار» و یک خواهر بنام «نازنین» دارد که به همراه پدر و مادرش در انگلستان زندگی می کنند.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار نیکی کریمی در یاغی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.