روایت عجیب امیر غفارمنش از ترس و تلاش برای حذف اسم وریا غفوری! [+فیلم]


امیر غفارمنش در گفتگو با یک برنامه اینترنتی گفت: با حذف اسم وریا غفوری از تلویزیون نمی‌توانید او را حذف کنید. در ادامه با خبر .. همراه فیگار بمانید.

چند هفته پیش اسم وریا غفوری به طرز عجیبی در برنامه خندوانه سانسور شد! در ادامه با خبر امیر غفارمنش سانسور وریا غفوری همراه فیگار بمانید.

حذف اسم وریا غفوری

امیر غفارمنش و وریا غفوری

حذف اسم وریا غفوری
امیر غفارمنش و وریا غفوری, امیر غفارمنش سانسور وریا غفوری

توضیحات امیر غفارمنش در مورد وریا غفوری

امیر غفارمنش در گفتگو با یک برنامه اینترنتی گفت: با حذف اسم وریا غفوری از تلویزیون نمی‌توانید او را حذف کنید. برای وریا می‌خواستم کلیپ بسازم و به همین دلیل به پیشکسوت‌های زیادی زنگ زدم اما عده‌ای از روی ترس و عده‌ای هم از حسادت همکاری نکردند! اسم وریا غفوری چند هفته پیش در برنامه خندوانه رامبد جوان سانسور شد. در ادامه میتوانید فیلم امیر غفارمنش و وریا غفوری را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار حذف اسم وریا غفوری سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.