پخش زنده مبارزه سجاد غریبی (هالک ایرانی) با گوریل قزاقستانی فردا یکشنبه 9 مرداد 1401


به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ مبارزه خونین سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی با گوریل قزاقستانی حریف قزاق در چارچوب مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) فردا یکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ پخش خواهد شد.

سجاد غریبی (هالک ایرانی) که انتشار فیلم های پیش مبارزه و فیس تو فیس او با حاشیه های فراوانی در اینستاگرام همراه بود در اولین مبارزه حرفه ای مقابل حریف سرسخت قزاق یعنی جومانوف آلمات باخیتوویچ ملقب به گوریل قزاقستانی رقابت می دهد.

پخش زنده مبارزه سجاد غریبی با گوریل قزاقستانی را از کدام شبکه ها دنبال کنیم؟

  • پخش زنده دیلی فوتبال
  • کانال یوتیوب Box Star
  • سایت سازمان بوکس استار
  • اینستاگرام دیلی فوتبال

اولین مبارزه رسمی سجاد غریبی که چند سالی است فعالیت گسترده ای در اینستاگرام دارد به گفته برخی کاربران شاید آخرین مسابقه او در رشته MMA باشد؛ چرا که اگر بحث قمار و شرط بندی نباشد باید مقابل گوریل قزاقستانی وارد رینگ شود.

در آن سوی میدان جومانوف آلمات باخیتوویچ فایتر سنگین وزن اهل قزاقستان هم البته مبارز حرفه ای نیست اما دست کم در تمرینات و فیس تو فیس با هالک ایرانی دست برتری را داشت.

اگر هنگام پخش زنده مسابقه سجاد غریبی (هالک ایرانی) با گوریل قزاقستانی می خواهید این فایت را آنلاین تماشا کنید، سرویس منهای فوتبال دیلی فوتبال این امکان را برای شما فراهم کرده است.

«برای تماشای آنلاین مبارزه اینجا کلیک کنید»

همچنین در نظر داشته باشید، فیلم کامل مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاقستانی دقایقی پس از پایان فایت در در لینک زیر بارگذاری خواهد شد.

فیلم مبارزه کامل سجاد غریبی (هالک ایرانی) با گوریل قزاقستانی

ساعت پخش زنده مبارزه سجاد غریبی با گوریل قزاقستانی به صورت رسمی اعلام نشده است.

پخش زنده مبارزه سجاد غریبی (هالک ایرانی) با گوریل قزاقستانی فردا یکشنبه 9 مرداد 1401

پخش زنده مبارزه سجاد غریبی (هالک ایرانی) و گوریل قزاقستانی

اینستاگرام دیلی فوتبال