خلاصه بازی بایرن مونیخ و لایپزیش ؛ بایرن‌مونیخ موفق شد ۵ بر ۳ پیروز میدان شود


خلاصه بازی بایرن مونیخ و لایپزیش . خلاصه بازی بایرن و لایپزیگ دیشب شنبه ۸ مرداد برگزار شد. در ادامه مطلب لایپزیش بایرن‌مونیخ خلاصه بازی همراه فیگار باشید.بازی دو تیم لایپزیگ و بایرن مونیخ در چارچوب دیدار سوپرجام آلمان با نتیجه ۵ بر ۳ به نفع میهمان به اتمام رسید.

خلاصه بازی بایرن مونیخ و لایپزیش

بایرن‌مونیخ موفق شد ۵ بر ۳ پیروز میدان

لایپزیش بایرن‌مونیخ خلاصه بازی
لایپزیش بایرن‌مونیخ خلاصه بازی

موسیالا (۱۴)، مانه (۳۱)، پاوارد (۴۵)، گنابری (۵۵) و سانه (۸+۹۰) برای بایرن مونیخ گلزنی کردند. خلاصه بازی بایرن و لایپزیش در فینال سوپرجام آلمان که دیشب شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱ برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

بایرن‌مونیخ موفق شد ۵ بر ۳ پیروز میدان شود

بایرن مونیخ موفق شد در یک ماراتن پرگل لایپزیش را با نتیجه 5-3 شکست داده و فاتح سوپرجام آلمان شود. دیدار سوپرجام آلمان در ورزشگاه ردبول آرنای شهر لایپزیش برگزار شد و بایرن‌مونیخ قهرمان بوندس‌لیگا موفق شد مقابل لایپزیش قهرمان جام حذفی ۵-۳ برنده شود و برای سومین سال متوالی جام را بالای سر ببرد.

بایرن‌مونیخ موفق شد ۵ بر ۳ پیروز میدان شود

لایپزیش بایرن‌مونیخ خلاصه بازی
لایپزیش بایرن‌مونیخ خلاصه بازی

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار خلاصه بازی بایرن مونیخ و لایپزیش سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنی.