حضور عجیب سامان ویلسون در هیئت حاج مهدی رسولی! [+عکس و فیلم]


توضیحات سامان ویلسون خواننده درباره حضور در هیئت حاج مهدی رسولی در زنجان در ایام عزاداری محرم ۱۴۰۱ که در اینستاگرام منتشر شده است.

سامان ویلسون خواننده گروه زد‌بازی در در هیئت حاج مهدی رسولی در زنجان حضور پیدا کرد. در ادامه با خبر سامان ویلسون مهدی رسولی همراه فیگار بمانید.

سامان ویلسون خواننده

سامان ویلسون در هیئت

سامان ویلسون خواننده
سامان ویلسون در هیئت, سامان ویلسون مهدی رسولی

حضور سامان ویلسون در هیئت حاج مهدی رسولی

در این ویدیو سامان ویلسون خود را عاشورایی و امام حسینی (ع) می خواند و معتقد است برای شرکت در مراسم عزاداری در سبک دلخواهش باید به زنجان و هیئت حاج مهدی رسولی می رفته است. فیلم توضیحات سامان ویلسون درباره حضور در هیئت حاج مهدی رسولی در زنجان در ادامه تماشا میکنید.

فیلم سامان ویلسون در هیئت حاج مهدی رسولی

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار سامان ویلسون خواننده سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.