مداحی یک زن در نجف اشرف در روز عاشورا 1401 [+فیلم و عکس]


فیلم منتشر شده از مداحی یک زن در نجف اشرف در عزاداری ماه محرم ۱۴۰۱ به یکی از پربیننده ترین ویدیوهای مذهبی در اینستاگرام تبدیل شد.

فیلمی از مداحی خانم در مراسم محرم نجف اشرف در فضای مجازی پربازدید شد. در ادامه با خبر مداحی زن در محرم همراه فیگار بمانید.

مداحی یک زن در نجف اشرف

مداحی زن نجف اشرف

مداحی یک زن در نجف اشرف
مداحی زن در نجف اشرف, فیلم مداحی زن در نجف اشرف, مداحی زن نجف اشرف

مداحی زن در نجف اشرف

مداحی و نوحه خوانی در ایام سوگواری کار پسندیده و نوعی عزاداری به شمار می آید همیشه کار مداحی را مردان انجام میدهند اما این بار یک خانم مداحی کرده است. در این ویدیو که اتفاقی نادر به حساب می آید یک خانم محجبه در اطراف حرم حضرت امیرالمومنین علی (ع) به مداحی می پردازد. در ادامه میتوانید فیلم مداحی زن در نجف اشرف را تماشا کنید.

 

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار مداحی یک زن در نجف اشرف سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.