خلاصه بازی دورتموند فرایبورگ ؛ بازی فرایبورگ 1 – دورتموند 3 +[فیلم خلاصه بازی]


خلاصه بازی دورتموند فرایبورگ . بازی فرایبورگ 1 – دورتموند 3 به همراه خلاصه بازی. در ادامه مطلب دورتموند فرایبورگ خلاصه بازی همراه فیگار باشید.

بروسیا دورتموند در حالی که 1-0 از حریف خود عقب افتاده بود، موفق شد با تعویض‌های طلای ادین ترزیچ، ورق را به نفع خود برگرداند.

خلاصه بازی دورتموند فرایبورگ

بازی فرایبورگ 1 – دورتموند 3 +[فیلم خلاصه بازی]

دورتموند فرایبورگ خلاصه بازی
دورتموند فرایبورگ خلاصه بازی

در چارچوب هفته دوم بوندس‌لیگا، فرایبورگ در اروپا پارک اشتادیون میزبان بروسیا دورتموند بود و توبیاس ولس نیز قضاوت این بازی را به عهده داشت. فرایبورگ در نیمه اول با تک گل میشائیل گرگوریش پیش افتاد و شاگردان کریستین استرایش از آن پس تیم برتر میدان بود تا اینکه ادین ترزیچ با تعویض‌های خود، جریان بازی را به سود دورتموند تغییر دارد.

بیشتر بخوانید:

 بازی فرایبورگ 1 – دورتموند 3 +[فیلم خلاصه بازی]

بازی دو تیم فرایبورگ و دورتموند در چارچوب مسابقات هفته دوم بوندس لیگا با نتیجه ۳ بر یک به نفع میهمان به اتمام رسید. گرگوریش (۳۵) برای فرایبورگ و گیتنز (۷۷)، موکوکو (۸۴) و وولف (۸۸) برای دورتموند گلزنی کردند. خلاصه بازی دورتموند و فرایبورگ در بوندس لیگا که دیشب جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ برگزار شد را در فیلم زیر تماشا کنید.

بیشتر بخوانبد:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار خلاصه بازی دورتموند فرایبورگ سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.