عکس سارا و نیکا با همسرشان ؛ خبر ازدواج آنها در ایران علنی شد


عکس سارا و نیکا با همسرشان منتشر شد. انتشار این عکس مهر تاییدی برای خبر ازدواج آنها بود. در ادامه با عکس این زوج تلویزیون در کنار همسرانشان همراه ما باشید.

در چند وقت اخیر حواشی از سارا و نیکا دو بازیگر نوجوان سریال پایتخت در فضای مجازی منتشر شده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

عکس سارا و نیکا با همسرشان

  • ازدواج سارا و نیکا
همسران سارا و نیکا
همسران سارا و نیکا, خبر ازدواج سارا و نیکا در ایران

سارا و نیکا فرقانی اصل، بازیگران دوقلوی سریال پایتخت هستند. سارا و نیکا از نوزادی بازیگری را تجربه کردند و وارد عرصه هنر شدند.

سارا و نیکا با حضور در سریال تلویزیونی پایتخت به شهرت رسیدند. سارا و نیکا در فضای مجازی فعالیت زیادی دارند و با انتشار عکس‌های نامتعارف، حاشیه زیادی در فضای مجازی دارند.

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند.

نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو و سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود.

در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

اخبار بیشتر:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار عکس سارا و نیکا با همسرشان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.