حیوان خانگی وحشی نسرین مقانلو در آمریکا ؛ حیوان نسرین مقانلو وحشی به نظر می رسد


نسرین مقانلو یکی از بازیگران بسیار سرشناس سینمای ایران است. همراه ما باشید تا به نوشتار حیوان خانگی وحشی نسرین مقانلو در آمریکا بپردازیم.

نسرین مقانلو متولد یک تیرماه  سال 1347 در تهران است. نسرین مقانلو فعالیت بازیگری خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. نسرین مقانلو پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند.

حیوان خانگی وحشی نسرین مقانلو در آمریکا

حیوان نسرین مقانلو وحشی به نظر می رسد

حیوان خانگی وحشی نسرین مقانلو در آمریکا
نسرین مقانلو

بیوگرافی نسرین مقانلو

  • نام اصلی: نسرین
  • نام خانوادگی اصلی: مقانلو
  • تاریخ تولد: ۱۳۴۷
  • محل تولد: تهران
  • ملیت: ایران
  • مدرک تحصیلی: دیپلم

نسرین مقانلو متولد یکم تیرماه ۱۳۴۷ در شهر تهران است. فرزند اول خانواده است و یک خواهر و یک برادر دارد. خواهر نسرین مقانلو در امریکا زندگی می‌کند و برادرش مربی سطح بالای تکواندو می‌باشد. مادرش قبل از انقلاب تئاتر کار می‌کرد.

بیشتر بخوانید:

در ادامه می‌توانید عکس حیوان خانگی نسرین مقانلو را ببینید:

حیوان خانگی وحشی نسرین مقانلو در آمریکا
نسرین مقانلو

نسرین مقانلو در رابطه با ازدواجش چنین گفت:

ماجرای ازدواج من سر فیلم همسر آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از 5 سال کار مداوم در عرصه‌های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

حیوان خانگی وحشی نسرین مقانلو در آمریکا
حیوان خانگی نسرین مقانلو

او در ادامه گفت:

البته سالی یک بار به ایران می‌آمدم و به صورت ناپیوسته کارهایی انجام می‌دادم، مثل کار نابخشوده مرحوم ایرج قادری که هنگام بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا بن بست اصغر نعیمی که با فرهاد اصلانی و دکتر عزیزی بازی کردم.

اخبار بیشتر: