دانلود فراگمان سریال یقه خاکی قسمت یازدهم +[زمان پخش سریال ترکی Tozlu Yaka]


برای دانلود فراگمان سریال یقه خاکی قسمت یازدهم (بهترین سریال تابستانی ترکی 2022) از شبکه ترکیه TRT1 در نوشتار جدید فیگار همراه ما باشید.

سریال “یقه خاکی” با بازی نیلسو برفین آکتاش و بوراک داکاک، به تهیه‌کنندگی “NTC Medya”، توسط سمیح باعچی کارگردانی شده است. طبق گفته‌ها ماجرای نوجوانان دبیرستانی، موضوع اصلی این سریال تابستانی است. به همین دلیل می‌تواند در دسته بهترین سریال‌های مدرسه‌ای ترکی نیز قرار گیرد.

زندگی شاد علی و دوستانش به خودی خود یک شبه تغییر می‌کند. آن‌ها چیزی جز شبی طولانی از رازها و تردیدها ندارند. وقتی باور می‌کنند که عدالت نصیبشان نمی‌شود، معجزه‌ای رخ می‌دهد. معجزه‌ای که از سرچشمه شبهه به آن‌ها عرضه شد. در واقع هیچ چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست. آن‌ها بدون ترس راهی زندگی جدید خود می‌شوند تا حقیقت را بیابند.

زمان پخش سریال ترکی یقه خاکی

فراگمان سریال یقه خاکی قسمت یازدهم

تیزر سریال Tozlu Yaka

سریال یقه خاکی قسمت یازدهم
قسمت 11 سریال یقه خاکی
  • نام فارسی: یقه خاکی
  • کارگردان: سمیح باعچی
  • ستارگان: دولونای سویسرت، امره کینای، اولوی کهیا اوغلو
  • شبکه: Fox Tv
  • زمان پخش سریال یقه خاکی: هر دوشنبه ساعت 21:30

جدول پخش سریال های ترکیه 2022

فراگمان سریال یقه خاکی ؛ تیزر سریال Tozlu Yaka
قسمت 11 سریال یقه خاکی

با دانلود قسمت 11 سریال یقه خاکی از کانال‌های تلگرامی دانلود فیلم و سریال ترکی، به تماشای این سریال جذاب بنشینید. ضمن دانلود فراگمان قسمت 11 سریال می‌توانید مطالب ذیل را نیز مطالعه نمایید:

پیش نمایش سریال ترکی یقه خاکی قسمت 11

فراگمان سریال یقه خاکی ؛ تیزر سریال Tozlu Yaka
قسمت 11 سریال یقه خاکی

قسمت 11 سریال یقه خاکی

فراگمان اول قسمت 11 سریال یقه خاکی

فراگمان دوم قسمت 11 سریال یقه خاکی

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار دانلود سریال یقه خاکی قسمت یازدهم سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.