ببینید: ویدیوی جذاب از رقص هانده ارچل در سریال تو در خانه ام را بزن


ویدیوی جذاب از رقص هانده ارچل در سریال رمانتیک کمدی “تو در خانه ام را بزن” که برای سرکان بولات با بازی کرم بورسین می‌رقصد را تماشا کنید.

رقص هانده ارچل

هانده ارچل در سریال تو در خانه ام را بزن درخشید. بازی مشترک او و کرم بورسین و ترکیب ادا ییلدیز و سرکان بولات بی‌نظیر بود. به شخصه از سناریو این سریال اصلا لذت نبردم، اما شیمی این زوج بی‌نظیر بود.

رقص ادا و سرکان بولات در مراسم نامزدی و حتی در خلوت‌شان بسیار جذاب بود. در این پست ویدیوی رقص هانده برای کرم بورسین را تماشا خواهید کرد؛ همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:

گیف های جذاب از هانده ارچل +[دلبری های ادا برای سرکان بولات]

افشاگری از شعله ور شدن عشق کرم بورسین و هانده ارچل +[با هم آشتی کردن؟]

رقص هانده برای کرم بورسین

هانده ارچل در سریال تو در خانه ام را بزن
هانده در سریال تو درم را بزن

داستان سریال تو در خانه ام را بزن بسیار جذاب شروع شد، اما در ادامه با تغییر نویسنده آنطور که باید جلو نرفت. ادا ییلدیز دختری زرنگ بود که به خاطر از دست دادن پدر و مادرش در ریزش ساختمانی، با عمه‌اش زندگی می‌کرد. او از یک دانشگاه خصوصی بورسیه دریافت می‌کند، اما بعد از رفتن برای ثبتنام متوجه می‌شود که بورسیه‌اش لغو شده است.

ادا آرزو داشت که به ایتالیا برود و معماری بخواند. ادا در پی حذف بورسیه‌اش از سرکان بولات؛ رئیس شرکت معماری آرت لایف، که این بورسیه‌ها را ارائه داده بودند متنفر می‌شود. ادا بر این باور بود که سرکان مسبب لغو بورسیه است.

در برخورد غریب ادا و سرکان مجبور می‌شوند یک روز را با هم سپری کنند و در پی اتفاقی سرکان از ادا می‌خواهد که قرارداد نمادین ازدواج با او را امضا کند. ادا ابتدا مخالفت می‌کند اما مجبور به قبول می‌شود. این آغاز یک ماجرای عاشقانه بین ادا و سرکان است. اتفاقا بعد از سریال نیز هانده ارچل و کرم بورسین رابطه عاشقانه خود را آغاز می‌کنند.

ویدیوی رقص ادا و سرکان بولات را تماشا کنید:

ویدیوی جذاب از رقص هانده ارچل را نیز تماشا کنید:

بیشتر بخوانید:

هانده در سریال تو درم را بزن