منچستریونایتد دیگر رونالدو را نمی‌خواهد ؛ جدایی رونالدو از منچستر؟! [+عکس]


جدایی رونالدو از منچستر یونایتد ؛ اشگاه منچستر یونایتد در روز انتشار مصاحبه جنجالی رونالدو با پیرس مورگان، تصویر او را از پوستر استادیوم اولدترافورد پایین کشید.

جدایی رونالدو از منچستر یونایتد

روزنامه دیلی میل اعلام کرد که کریستیانو رونالدو بعد از جام جهانی دیگر در منچستر یونایتد اجازه بازی کردن ندارد.

بیشتر بخوانید:

خشم کانسلو و میانجی‌گری بی‌فایده رونالدو! [+عکس]

جدایی رونالدو از منچستر یونایتد

سخنان اخیر کریستیانو رونالدو درباره اریک تن هاخ، باشگاه منچستر یونایتد و البته هم‌تیمی‌هایش باعث شده است تا دوران او در منچستر یونایتد به پایان برسد.

جدایی رونالدو از منچستر یونایتد
رونالدو منچستر یونایتد

رونالدو منچستر یونایتد

به گزارش منابع خبری:

ساعاتی پیش، ویدیویی در فضای مجازی به سرعت وایرال شد که نشان می دهد شیاطین سرخ، پاسخ گفتگوی تند فوق ستاره پرتغالی را داده اند.

در واقع می توان گفت که منچستریونایتد به دلیل مصاحبه توفانی کریستیانو رونالدو با پیرس مورگان، که در آن او چندین جنبه از باشگاه را به باد انتقاد گرفته بود، اقدامی تلافی جویانه را انجام داد. مصاحبه ای که قرار است قسمت نخست آن، همین امشب پخش شود!

در ادامه میتوانید عکس جدایی رونالدو منچستر یونایتد را مشاهده کنید:

جدایی رونالدو از منچستر یونایتد
رونالدو منچستر یونایتد

رونالدو سخنان تندی را اخیرا بر زبان آورد و به صراحت اعلام کرد که به اریک تن هاخ سرمربی هلندی احترام نخواهد گذاشت و این باعث شده است تا هم تیمی هایش دیگر علاقه ای به  حضور او در شیاطین  سرخ نداشته باشند. به این ترتیب طبق اعلام روزنامه دیلی میل رونالدو بعد از جام جهانی دیگر جای در منچستر یونایتد ندارد و باید تیم بعدی خود را انتخاب کند.


اخبار بیشتر:

منچستر یونایتد جدایی رونالدو